قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از ویدئوهای آموزشی سایت دیزاین تی وی (Design TV)
استفاده شما از ویدئوهای آموزشی تلویزیون اینترنتی “دیزاین تی وی” به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید ویدئوهای آموزشی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات و مشخصات ویدئوهای آموزشی سایت “دیزاین تی وی” از منابع زیر تامین می‌شود:

۱- اطلاعاتی که توسط این مرکز ضبط و پخش می‌شوند.

۲- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

تلویزیون اینترنتی “دیزاین تی وی” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

تلویزیون اینترنتی “دیزاین تی وی” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است.
هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید.
اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام خرید، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نمی باشد.

مالکیت معنوی محتویات تلویزیون اینترنتی “دیزاین تی وی” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به تلویزیون اینترنتی “دیزاین تی وی” می باشد.

(بازدید ۱۸ بار, بازدیدهای امروز ۱ )
۰