دفتر معماری دکتر امیر خوانساری

دکتر امیر خوانساری

دفتر معماری دکتر امیر خوانساری عضو ۱۰۰ برند برتر دفاتر معماری

دکتر امیر خوانساری طراح ، معمار و سازنده عضو ۱۰۰ برند برتر دفاتر معماری در سایت دیزاین تی وی
او پس از سالها تحصیل و تمرین در رشته مورد علاقه اش معماری در داخل و خارج از کشور، دفتر ریتم ، طرح و اجرا را در تورنتوی کانادا تاسیس نمود.

وی در کنار حرفه معماری به تحصیل در مقطع دکترا پرداخت.
او همزمان به انتقال دانش و تجربیات خود در دانشکده های مختلف معماری به دانشجویان و علاقمندان معماری همت میگمارد.

ده ها اثر معماری از بناهای تک واحدی تا مجموعه های کوتاه و بلند مرتبه چند منظوره در سرزمین پهناورمان ایران و کشور پیشرفته کانادا ، حاصل قریب به دو دهه تلاش و فعالیت وی در عرصه طراحی ، معماری و اجرا در دفتر معماری خود می باشد .

توجه به زمینه ،تعامل مابین فضای داخل و خارج بنا ، حداکثر استفاده از فضا و منظورگرایی از نکات برجسته آثار وی می باشد.

خوانساری با گذراندن دوره معماری پایدار به عضویت انجمن معماری سبز آمریکای شمالی درآمده و همواره سعی درپیروی از اصول پایداری و سبز بودن آثارش نموده است .

وی در پی تحقیق در زمینه مطابقت مابین رشته های معماری و مد در رساله دکترای خود اقدام به ارائه طرح های متفاوت در زمینه مبلمان ، طراحی داخلی ، لباس و جواهرات با الهام از نقش های هندسی اسلیمی و معماری ایرانی بوده است که به زودی پا به منسه تولید خواهند گذارد.

وی در حال حاضر در کنار پروژه های دیگر برج متفاوت مدرن رامسر را که بیشتر با اصول معماری پایدار با طراحی خاص و دینامیکی طراحی کرده بود در عروس شهرهای ایران در دست اجرا دارد.

دفتر معماری دکتر امیر خوانساری با نام ریتم از سال ۱۳۹۸ به عضوبت در ۱۰۰ برند برتر دفاتر معماری مرکز طراحی پایدار در آمده است.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0