مهندسین مشاور مظاهریون و همکاران

مهندسین مشاور مظاهریون و همکاران

مهندسین مشاور مظاهریون و همکاران

شرکت مهندسین مشاور مظاهریون و همکاران عضو  ۱۰۰ برند برتر دفاتر معماری
شروع فعالیت: ۱۳۵۳

دفتر معماری مظاهریون در سال ۱۳۸۵ اقدام به توسعه زمینه فعالیت خود نمود.
در راستای این تصمیم گیری، شرکت مهندسین مشاور توسعه پایدار هزاره سوم را با انتخاب مجموعه ای از مهندسین مجرب در رشته های مختلف در زمینه طراحی و نظارت ساختمانهای مسکونی ، اداری و تجاری در متراژهای بالای ۳ هزار متر مربع و بلند مرتبه تاسیس نموده است .
این شرکت در بدو شروع فعالیت توانست با توجه به سابقه کاری موفق خود ، از سازمان نظام مهندسی استان تهران پروانه پایه یک در رشته های معماری، محاسبات ، برق ، مکانیک و نظارت را اخذ نماید.

مهندسی مشاور مظاهریون و همکاران ، یکی از فعالترین شرکت های مهندسی

اکنون با استفاده از امکانات و توانایی های فنی مهندسی منحصر به فرد خود در شهر تهران با طراحی پروژه های ساختمانی با متراژ های مختلف و تا ۳۵ طبقه در غالب پروژه های مسکونی، تجاری و اداری که اکثر آنها در منطقه شمیرانات قرار دارد.
یکی از فعالترین شرکتهای مهندسی در زمینه ساخت و ساز در استان تهران می باشد.
ضمنا با توجه به روند رو به رشد انبوه سازی در قالب مسکن مهر در سالهای جاری این مهندسین مشاور در زمینه طراحی واحد های مسکونی با توجه به نیاز اقشار کم در آمد و همچنین نظارت آنها در سطح مطلوب اقدام نموده است.

قابل ذکر است شرکت مهندسین مشاور مظاهریون و همکاران با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ ساختمان سازی به کمک جدیدترین تکنولوژی روز دنیا ، ایجاد اشتغال و اجرای ساختمان در سال ۱۳۸۸ موفق به اخذ پروانه پایه یک مهندسین مجری از وزارت مسکن شهرسازی برای یکی از زیر شاخه های خود به نام شرکت مهندسین مجری توسعه بنای هزاره سوم گردیده است.
این شرکت توانایی اجرای پروژه های بزرگ ساختمانی اداری و تجاری در قالب قرارداد های حقیقی و حقوقی یا بصورت EPC را دارا می باشد.
همچنین در سال۱۳۹۱ به منظور توسعه ساخت و ساز در قالب پروژه های دولتی ، اقدام به تاسیس شرکت مهندسین مجری خلاق سازه نموده است.

در ادامه به منظور تمرکز بر زیباسازی نما های شهری و ارائه معماری ، طراحی داخلی متفاوت و در کنار آن برای همسان سازی کیفیت نما و طراحی داخلی با سازه اجرا شده توسط این شرکت در سال ۱۳۹۲ با حضور معماران و طراحان بسیار مجرب اقدام به توسعه آتلیه و دفتر معماری و طراحی خود کرده است.

 

معرفی ۱۰۰ برند برتر معماری ، طراحی داخلی ، کالاهای ساختمانی و مبلمان و اکسسوری

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0